Британські палати адвокатів Church Court Chambers та Apex Chambers з Національною асоціацією адвокатів України організовують програму стажування для українських адвокатів

Британські палати адвокатів Church Court Chambers та Apex Chambers у рамках домовленостей з Національною асоціацією адвокатів України організовують другу програму оплачуваного стажування для українських адвокатів. Тепер в Уельсі.

Бажаючі мають подати свої заявки до 9 жовтня. У Національній асоціації адвокатів України визначать трьох найкращих кандидатів, з яких Apex Chambers обере стажиста (ів).

Про це повідомляє Національна асоціація адвокатів України.

Вимоги до кандидатів:

  • членство в НААУ;
  • досвід здійснення адвокатської діяльності від 1 до 7 років;
  • знання англійської мови;
  • наявність законних підстав виїзду за кордон.

Для участі у відборі необхідно надіслати на адресу o.klymyuk@unba.org.ua супровідний лист і своє резюме, складені  англійською мовою, фотографію, копію паспорта і витяг з ЄРАУ, датований 2023 роком.

Програма стажування розпочнеться найближчим часом і триватиме 6 тижнів. Міні-стажування (250 GBP/тиждень) відбудеться в столиці Уельса – м. Кардіфф. Воно включатиме роботу з адвокатами-баристерами у Палаті адвокатів, ведення записів під час судових засідань, надання допомоги під час пошуку необхідної інформації.

Нагадаємо, перша програма Church Court Chambers була реалізована у 2022 році. Тоді троє українських адвокатів пройшли стажування у Лондоні.