Члени Комітету захисту прав адвокатів відзначені нагородами Національної асоціації адвокатів України до Дня юриста

З нагоди Дня юриста Голова НААУ, РАУ Лідія Ізовітова вручила нагороди шістьом членам  Комітету захисту прав адвокатів та гарантій адвокатської діяльності НААУ.

Про це повідомляє прес-служба Національної асоціації адвокатів України.

За активну позицію у сфері захисту прав адвокатів та сприяння забезпеченню гарантій адвокатської діяльності нагрудним знаком «Захисник адвокатури» нагороджений заступник Голови Комітету Юрій Григоренко.

Почесною відзнакою НААУ «Захисник адвокатури України» нагороджені члени профільного Комітету В’ячеслав Зьома, Олена Калашник, Анна Литвин, яка також входить до складу Ради адвокатів м. Києва; Оксана Штельмашенко та Юрій Юрченко.

У церемонії нагородження взяли участь заступник Голови НААУ, РАУ Валентин Гвоздій, Голова Комітету Володимир Клочков, очільники Ради адвокатів м. Києва Петро Рябенко та КДКА м. Києва Ігор Орлов.

Лідія Ізовітова, вітаючи адвокатів з професійним святом, нагадала, що «Захисник адвокатури» – віднедавна заснована Радою адвокатів України нагорода для адвокатів, які залучені до діяльності Комітету захисту прав адвокатів та гарантій адвокатської діяльності і мають видатні здобутки. «Сьогодні ми вручаємо нагороди, які в адвокатській спільноті є престижними, почесними. Деякі з них для української адвокатури є новими. Кожного з вас від імені НААУ вітаємо із визнанням професійних зусиль та самовідданої праці та бажаємо і надалі бути мужніми у місії захисту адвокатури», – звернулася до присутніх Лідія Ізовітова.

Нагадаємо, перший нагрудний знак «Захисник адвокатури» посмертно присвоєно Ганні Боряк, яка впродовж багатьох років очолювала Комітет захисту прав адвокатів та гарантій адвокатської діяльності НААУ, майже 30 років була практикуючим адвокатом, лектором Вищої школи адвокатури. Нагороду НААУ отримала донька – Галина Боряк під час засідання Ради адвокатів України, яке відкрилося в Чернівцях.