ДБР пояснила обшук у суді Києва здійсненням досудового розслідування за ч. 2 ст. 256 КК в рамках справи Жеваго

Працівники ДБР продовжують досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом привласнення майна власниками та менеджментом АТ «Банк «Фінанси та Кредит» та їх спільниками.

Про це повідомляє Державне бюро розслідувань.

Бюро нагадує, що колишній нардеп, акціонер банку АТ «Банк «Фінанси та Кредит» створив злочинну організацію з метою розтрати майна установи та легалізації коштів в особливо великих розмірах. Аби уникнути кримінальної відповідальності він звернувся за допомогою до судді одного з районних судів міста Києва. 

У межах кримінального провадження правоохоронці провели обшук в службових кабінетах судді та вилучили речові докази правопорушення.

“Підкреслимо, що необхідність проведення слідчих дій у приміщенні суду жодним чином не пов’язана із виконанням своїх службових обов’язків та здійсненням законного судочинства судді вказаного суду або інших працівників суду. Слідчі дії не мають на меті здійснення тиску на суддю, втручання у здійснення правосуддя, та перешкоджання діяльності судді чи виконанню ним службових обов’язків”, – йдеться у повідомленні Державного бюро розслідувань.

Досудове розслідування здійснюється за фактом заздалегідь не обіцяного сприяння учасникам злочинної організації, вчиненого службовою особою з використанням службового становища, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 256 КК України.

Аби першими отримувати новини, підпишіться на телеграм-канал ADVOKAT POST.