Державна фіскальна служба дісталась КП “Головний Інформаційно-обчислювальний центр”

Співробітники ГУ ДФС у м. Києві, за процесуального керівництва Київської міської прокуратури, проводять обшуки на Комунальному підприємстві «ГІОЦ» в межах кримінального провадження, розпочатого за фактом сприяння в умисному ухиленню від сплати податків в особливо великих розмірах.

Про це повідомляє прес-служба ДФС.

Згідно з матеріалами слідства, приватна компанія – у період 2019-2020 років надавала телекомунікаційні послуги КП «ГІОЦ». При цьому вказане підприємство, використовуючи бюджетні кошти КП «ГІОЦ» у сумі понад 10 млн гривень замовляло зазначені послуги у підприємства з ймовірними ознаками фіктивності.

Наразі за адресою КП «ГІОЦ» проводяться обшуки з метою отримання первинних фінансових документів та фіксації відомостей про обставини вчинення кримінальних правопорушень.

Засновником Комунального підприємства «Головний Інформаційно-обчислювальний центр» є КМДА, майно на праві власності належить Київській міській раді. Основний вид діяльності: оброблення даних, розміщення інформації на веб-вузлах і пов’язана з ними діяльність.