Для ВС пріоритетним залишаються напрями дотримання принципу правової визначеності, єдності судової практики, забезпечення доступу до правосуддя відповідно до стандартів РЄ: Князєв

Голова Верховного Суду Всеволод Князєв зустрівся у Верховному Суді з Головою Офісу Ради Європи в Україні Стеном Ньорловим.

Про це повідомляє прес-служба Судової влади.

«Ми будемо просити про максимальне пришвидшення реалізації плану дій задля виконання цих рішень ЄСПЛ. Я сподіваюся, що шляхи виконання рішень будуть знайдені і втілені в життя вже скоро, інакше Україна ризикує ще вище піднятися у сумнозвісному рейтингу країн, які не виконують рішень ЄСПЛ. Це стане негативним сигналом для міжнародних партнерів. Ми маємо зробити все можливе, щоб уникнути цього», – переконаний Всеволод Князєв.

Він запевнив, що для Верховного Суду пріоритетним залишаються напрями дотримання принципу правової визначеності, єдності судової практики, забезпечення доступу до правосуддя відповідно до стандартів Ради Європи.

«Верховний Суд прагне подолати недоліки функціонування системи правосуддя в Україні, які підривають реалізацію принципів верховенства права та доступу до правосуддя, зацікавлений у зміцненні механізмів та процедур взаємодії з Радою Європи та ЄСПЛ», – резюмував він.