Домашній арешт для колишнього особистого адвоката Трампа Майкла Коена завершився

Майкл Коен буде звільнений з-під домашнього арешту в понеділок, через три роки після того, як він визнав себе винним в ухиленні від сплати податків і порушенні законодавства щодо фінансування кампаній.

Про це пише New York Post.

«Строк завершується у неділю ввечері», — сказав 55-річний Коен. «У понеділок, першою справою вранці, я поїду на вулицю Перл, 500, куди привезу свої документи щодо звільнення, щоб… їх засвідчити, а потім мене звільнять».

Нагадаємо, адвокат перебував під домашнім арештом на Манхеттені протягом 18 місяців після того, як був звільнений з в’язниці Отісвілля через поширення COVID-19. Спочатку Коену загрожували 45 років за ґратами, але відповідно до нової домовленості, він отримав дозвіл обідати у французьких бістро та зустрічатися з Каньє Вестом на каву в місті.

«Найголовніше, щоб ви насправді були зайняті, щоб ви планували свій день», — сказав Коен. «Я просто намагаюся бути зайнятим, поки не зможу почати своє життя спочатку».

Коен зізнався в тому, що незаконно надсилав гроші коханкам Трампа Стормі Деніелс і Карен Макдугал і брехав законодавцям про свої дії щодо отримання фінансування від російського уряду для проекту розвитку Трампа в Москві.

Під час винесення вироку 2018 року він сказав, що його «сліпа лояльність» Трампу «привела мене до того, що я вибрав шлях темряви замість світла».

«Я вважав своїм обов’язком приховати його брудні вчинки», — сказав він федеральному судді, який зобов’язав його сплатити майже 2 мільйони доларів у вигляді штрафів, конфіскацій та відшкодувань.

«Я дуже радий і дуже вдячний за те, що зможу святкувати День подяки поза будинком», — сказав Коен. «Я провів 18 місяців домашнього ув’язнення, а це дуже важко».