Двом адвокатам повідомлено про підозру через спробу підкупу прокурорів та податківців: ч. 4 ст. 27, ч. 2 ст. 15, ч. 4 ст. 369, ч. 5 ст. 27, ч. 2 ст. 15, ч. 4 ст. 368 КК

Детективи Національного бюро за процесуального керівництва прокурорів САП повідомили адвокатам про підозру у підбурюванні особи надати неправомірну вигоду, а також у пособництві у її одержанні посадовцями Офісу Генерального прокурора та Державної фіскальної служби України. Їхні дії кваліфіковані за ч. 4 ст. 27, ч. 2 ст. 15, ч. 4 ст. 369, ч. 5 ст. 27, ч. 2 ст. 15, ч. 4 ст. 368 Кримінального кодексу України.

Про це повідомляє НАБУ.

Слідство встановило, що підозрювані запропонували бізнесмену за «винагороду» «вирішити» його проблеми, пов’язані з кримінальним переслідуванням, що здійснювали слідчі під процесуальним керівництвом прокурорів ОГП.

За це вони пропонували домогтися закриття кримінального провадження та повернути підприємцю вилучене під час обшуків майно, комп’ютерну техніку й автомобілі Mercedes-Benz S400 CDI, Porshe Macan GTS, Bentley Continental GT, Land Rover Range Rover. Вартість «послуг» складалась з двох частин: 300 тис. дол. США посадовцям ОГП і ДФС, і 20 тис. дол. США —  адвокатам  за їх «допомогу».