Дисциплінарна палата Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Донецької області провела чергове засідання

10 вересня, дисциплінарна палата Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Донецької області провела чергове засідання. Як і попереднє, воно відбулося у Києві у приміщенні Національної асоціації адвокатів України.

Цього разу члени регіонального органу адвокатського самоврядування розглянули чотири скарги на дії адвокатів та ухвалили за ними рішення.

Про це повідомляє прес-служба Національної асоціації адвокатів з посиланням на ВКДКА.

«Приємно відзначити, що завдяки гостинності столичних колег, нам удалося вийти на нормальний робочий режим розгляду питань порядку денного, – зазначила голова дисциплінарної палати Ірина Гавриш. – Попри воєнний стан, ми маємо забезпечувати виконання вимог нашого профільного закону та рішень органів адвокатського самоврядування».

Нагадаємо, за Законом про адвокатуру та адвокатську діяльність, дисциплінарне провадження стосовно адвоката здійснюється кваліфікаційно-дисциплінарною комісією адвокатури за адресою робочого місця адвоката, зазначеною в Єдиному реєстрі адвокатів України. Дисциплінарна справа стосовно адвоката розглядається дисциплінарною палатою.

Згідно із Регламентом КДКА (рішення Ради адвокатів України від 17 грудня 2013 року N 268) скликання КДКА відбувається у разі необхідності вирішення питань, віднесених до її компетенції, але, як правило, не рідше одного разу на місяць.