Голова Національної асоціації адвокатів України вручила орден “Захисник адвокатури” Президенту Федеральної палати адвокатів Німеччини

Голова НААУ, РАУ Лідія Ізовітова вручила орден Національної асоціації адвокатів України «Захисник адвокатури» Президенту Федеральної палати адвокатів Німеччини (BRAK) Ульріху Вессельсу під час V Міжнародного форуму юристів, який відбувся у Берліні 29-30 вересня.

Про це повідомляє прес-служба Національної асоціації адвокатів України.

Цією нагородою НААУ Лідія Ізовітова від імені всієї адвокатської спільноти України висловила вдячність усій адвокатурі Німеччини та її керівнику Ульріху Вессельсу за його високу підтримку української адвокатури з перших днів російської збройної агресії проти України.

Ульріх Вессельс є Президентом BRAK з вересня 2018 року. Саме за його участі та допомоги на початку травня 2022 року Федеральне об’єднання вільних професій (BFB), членом якого є БРАК, запустило портал вакансій для українських біженців. Новий портал вакансій для вільних професій пропонує робочі місця, а також місця для навчання та стажування для українців, які виїхали з України до Німеччини. За допомогою порталу BFB хоче підтримати українських біженців у їхньому новому професійному старті. Представники всіх вільних професій, включаючи адвокатів, можуть пропонувати на порталі вакансії, а також місця для навчання та стажування. Там також міститься інформація та посилання щодо можливості працевлаштування у Німеччині в інших сферах.