Історія мого політичного переслідування розпочалася незадовго до перших анонімних звернень: Андрій Клочко у суді

Народний депутат України Андрій Клочко заявив про політичне переслідування, метою якого було не допустити переобрання його головою комітету з питань організації державної влади Верховної Ради України.

Про це він зазначив під час судового засідання у Апеляційній палаті Вищого антикорупційного суду.

“Перше і основне: я не вчиняв жодного злочину, зокрема незаконного збагачення.

Історія мого політичного переслідування розпочалася незадовго до перших анонімних звернень, у яких мої політичні опоненти повідомляли правоохоронні органи завідомо неправдиву інформацію щодо мене. Їхньою метою було зміщення мене з посади голови комітету з питань організації державної влади Верховної Ради. Їхні методи були, як і водиться в політиці, брудними та зухвалими. Їхнім завданням була повна компрометація мене як політика, аби це стало підставою для мого переобрання з посади голови комітету Верховної Ради”, – повідомив народний депутат.

Андрій Клочко додав, що працюючи зі своїми адвокатами з матеріалами справи, було виявлено, що заява про нібито його злочинну діяльність була подана особою, яка підписалася прізвищем його племінниці.

“Мої адвокати наведуть юридичні мотиви мого захисту, а я лише хочу сказати одне – визначений мені розмір застави є для мене непомірним. Виходячи з відсутності доказів моєї винуватості, я вважаю, що визначена сума застави є надмірною і повинна бути суттєво зменшена. Переді мною довгий та важкий шлях захисту від безпідставних обвинувачень. Я законотворець і поважаю закон. З повагою ставлюсь до правоохоронних судових органів, які роблять свою роботу. Я буду захищати себе і доведу свою невинуватість у суді”, – зазначив Андрій Клочко.

Нагадаємо, що 10 травня Вищий антикорупційний суд обрав запобіжний захід у вигляді застави народному депутату України Андрію Клочку, якого підозрюють у незаконному збагаченні на понад 11 млн грн, а 05 червня 2024 року Апеляційна палата ВАКС залишила в силі запобіжний захід.

Аби першими отримувати новини, підпишіться на телеграм-канал ADVOKAT POST.