Його буде створено: голова комітету з питань правової політики Денис Маслов про спеціальний трибунал за злочин агресії

Депутат від фракції “Слуга народу” та голова комітету Верховної Ради з питань правової політики Денис Маслов стверджує, що Україні вдалося дотиснути, і гібридний трибунал вже не стоїть на порядку денному.

Про це йдеться в інтерв’ю Телеграф.

Нагадаємо, що наприкінці квітня Комітет міністрів Ради Європи ухвалив рішення про підготовку документів для сприяння консультації в Core Group та підготовки потенційного проєкту угоди України з Радою Європи щодо створення спеціального трибуналу.

“Це один із важливих документів, прийнятих на підтримку як самої ідеї створення трибуналу, так і власне його юрисдикції, компетенції, необхідності. Я завжди кажу, що Комітету міністрів РЄ точно є чим займатися. І просто так доручення генеральному секретарю РЄ не дають. Це означає, що є певна політична воля всередині Ради як інституції на створення цього трибуналу. Тому для нас це, звісно, важливо”, – зазначає Маслов.

На думку голови комітету Верховної ради України з питань правової політики, спеціальний трибунал буде точно створено.

“І це рішення Комітету міністрів Ради Європи говорить про те, що на сьогодні вже є ініціатива на рівні підготовки документів для створення трибуналу. Його буде створено. Це важливий крок, але він є лише одним із варіантів створення спеціального трибуналу за злочин агресії”, – сказав Маслов.

Аби першими отримувати новини, підпишіться на телеграм-канал ADVOKAT POST.