Кардіолог та терапевт “допомагали” військовослужбовцю одного з комісаріатів на Вінниччині робити всіх хворими: ч. 2 ст. 369-2 ч. 2, 4 ст. 358 КК

За процесуального керівництва Спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Офісу Генерального прокурора повідомлено про підозру трьом учасникам злочинної групи.

Про це повідомляє ОГП.

Їм інкриміновано зловживання впливом та підроблення і використання підроблених документів (ч. 2 ст. 369-2 ч. 2, 4 ст. 358 КК України).

За даними слідства, військовослужбовець одного з комісаріатів на Вінниччині організував схему внесення недостовірних відомостей до медичних документів про неіснуючі хвороби. Для цього він залучив двох лікарів – кардіолога та терапевта.

Підозрювані впливали на голову військової лікарської комісії з метою видачі ним довідок про непридатність або тимчасову непридатність до військової служби.

Під час досудового розслідування задокументовано два таких факти, розмір неправомірної вигоди становить 9500 доларів США.

Наразі вирішується питання про обрання підозрюваним запобіжних заходів, надається оцінка діям керівництва військового комісаріату.

Досудове розслідування та оперативний супровід здійснюється Державним бюро розслідувань.