КАС ВС розв’язує проблеми, які так довго турбували платників податків: Блажівська

3 серпня 2020 року суддя судової палати з розгляду справ щодо податків, зборів та інших обов’язкових платежів Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду Наталія Блажівська виступила з доповіддю «Тенденції податкових спорів в Україні. Новели судової практики».

Розповідаючи про навантаження суддів, вона нагадала слова секретаря палати з розгляду справ щодо податків, зборів та інших обов’язкових платежів Касаційного адміністративного суду Раїси Ханової, яка зазначила, що такої великої кількості справ, як розглядає наш суд, не розглядає жоден суд у світі. 

Суддя КАС ВС повідомила, що за останній час було прийнято багато важливих правових позицій з податкових питань як судовою палатою з розгляду справ щодо податків, зборів та інших обов’язкових платежів  Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду, так і Великою Палатою Верховного Суду.

Наталія Блажівська зауважила, що багато питань є «болючими» для платників податків, але водночас правова визначеність, яку створює палата, дає змогу надалі будувати свою господарську діяльність в такий спосіб, щоб не підпадати під відповідні штрафні санкції.