Керівництво української адвокатури обговорило з німецькими колегами стан дотриманння принципу верховенства права в обох країнах

Після успішного завершення V Міжнародного форуму юристів у Берліні 30 вересня 2022 року Голова НААУ, РАУ Лідія Ізовітова, заступник Голови НААУ, РАУ Валентин Гвоздій та секретар РАУ Ігор Колесников провели окрему зустріч з Президентом Федеральної палати адвокатів Німеччини (BRAK) Ульріхом Вессельсом та головами регіональних палат адвокатур Німеччини.

Про це повідомляє прес-служба Національної асоціації адвокатів України.

Учасники зустрічі обговорили загальний стан дотримання принципу верховенства права в Україні та Німеччині на сьогоднішній день.

Під час цієї зустрічі Лідія Ізовітова щиро подякувала усім присутнім за потужну підтримку українських адвокатів з перших днів війни. Вона повідомила, що від усіх Регіональних палат надійшла відчутна фінансова допомога, яка була передана українським адвокатам максимально оперативно і в рамках прозорих процедур роботи Опікунської ради НААУ. Також Лідія Ізовітова відмітила, що з Німеччини надійшла найбільша кількість благодійних внесків – 163 юридичні і фізичні особи надіслали фіндопомогу на підтримку українських колег.