Херсонському адвокату Кирилу Доценку повідомлено про підозру за ч. 5 ст. 111-1, ч. 1 ст. 111-2 КК

За процесуального керівництва Херсонської обласної прокуратури місцевому адвокату заочно повідомлено про підозру у колабораціонізмі та пособництві державі-агресору за ч. 5 ст. 111-1, ч. 1 ст. 111-2 КК України.

Про це йдеться у Telegram відомства.

За даними слідства, у липні 2022 року підозрюваний добровільно обійняв посаду так званого “керівника відділу правового забезпечення” у незаконно створеному “Фонді майна Херсонської області” та організував роботу підрозділу, формував реєстр майна та, заручившись підтримкою військових рф захопив місцеве підприємство, йдеться у повідомленні.

На підприємстві підбирав працівників, намагався відновити виробництво продукції, контролював торгівлю та збирав прибуток.

Йому загрожує ув’язнення до дванадцяти років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю до п’ятнадцяти років та з конфіскацією майна або без такої.

За інформацією видавництва підозрюваним є адвокат Доценко Кирило Сергійович. Він також балотувався до Херсонської міської ради від Політичної партії «Херсонці» у 2020 році.