Хлопчик пішов із дому, поки батько не бачив, поліція склала протокол на матір, якої не було вдома. У Київській ювенальній поліції пояснили – склали на неї, бо прийшла до них перша

У київській підземці поліція знайшла хлопчика, який блукав там один. Правоохоронці розшукали батьків дитини та склали адміністративний протокол на матір, хоча хлопець пішов з дому, де у той час перебував його батько.

Про це повідомляє УП.

Хлопчика знайшли на станції метро “Дорогожичі”, повідомили у пресслужбі столичної поліції.

“Ми з’ясували, що жінка залишила сина з молодшою донькою та з батьком вдома, а сама пішла по справах. Хлопчик самостійно вийшов з квартири та пішов її шукати. Правоохоронці повернули хлопчика мамі, наразі з ним все добре”, – розповів поліцейський управління поліції в метрополітені Іван Павлюк.

Правоохоронці повернули хлопчика мамі, провели з нею профілактичну бесіду та попередили, що потрібно бути уважною та стежити за дітьми.

Стосовно матері хлопчика склали адміністративний протокол за ч. 1 ст. 184  Кодексу України про адміністративні правопорушення за невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей. 

Стаття передбачає попередження або штраф від 850 до 1 700 гривень.

Користувачів соцмереж обурив той факт, що поліцейські склали протокол та вели бесіду саме з матір’ю, а не з батьком чи з двома родичами дитини.