КМУ схвалив рішення про запровадження автоматизованого обміну інформацією між Мінсоцполітики та Держприкордонслужбою

За інформацією прес-служби Кабінету міністрів України, на засіданні Уряду 27 травня 2020 року схвалено рішення, яке дозволить запровадити автоматизований обмін інформацією між Мінсоцполітики та Держприкордонслужбою для отримання відомостей про громадян України, які перетинали державний кордон України або в’їжджали на тимчасово окуповані території/ виїжджали з таких територій.

Завдяки такому обміну інформацією забезпечуватиметься здійснення державного контролю за додержанням вимог законодавства під час визначення права громадян на призначення (отримання) державних виплат, а також виявлення можливих зловживань або фактів надання недостовірних даних, що призводить до нецільового використання бюджетних коштів на зазначені цілі.

Також відповідним актом передбачено, що обмін електронними даними між інформаційними системами Мінсоцполітики та Держприкордонслужби здійснюється через систему електронної взаємодії державних інформаційних ресурсів у порядку визначеному законодавством. До підключення відповідних інформаційних систем до СЕВ ДЕІР обмін відбуватиметься в порядку визначеному спільним рішенням цих органів.