Князєв заявив, що він показав правоохоронцям, де лежать кошти, щоб вони “не нишпорили по шухлядах” і попросив слідство “не перекручувати факти”

Колишній Голова Верховного Суду Всеволод Князєв вперше прокоментував своє затримання на хабарі в розмірі 2,7 млн доларів. Він заявив, що воно незаконне, і що “він сам показав, де лежать гроші”.

Про це повідомляє Суспільне.

“Людину може бути затримано, якщо вона перешкоджає проведенню слідства, намагається знищити речові докази. У даній справі затримання не відбулося після того, як сторона обвинувачення заявила про злочин, для того, щоб я не перешкоджав проводити слідчі дії. Нічого такого не було. Я перебував за місцем проживання. Більше того я сприяв слідству”, — сказав Всеволод Князєв.

За його словами він сам сказав правоохоронцям де лежать гроші, щоб вони їх не “шукали по шухлядах”. Щодо виявлених у нього коштів Князєв попросив “не перекручувати” факти.

“Я просив би не перекручувати. Якщо то мама сказала, що то гроші за квартиру, то мама точно не знає де і які гроші я зберігаю. Тому прошу врахувати”, — сказав Князєв.