Коломойський відмовився надавати свідчення у Високому суді Лондона: коментар Приватбанку

Колишній власник ПриватБанку Ігор Коломойський не буде давати свідчення проти позову ПриватБанку на майбутньому судовому слуханні по суті у Високому суді, яке призначено на понеділок, 12 червня, в Лондоні. Тобто на суді не буде свідків, які б давали свідчення на користь пана Коломойського та пана Боголюбова.

Про це йдеться у повідомленні Приватбанку.

«Слухання по суті стосуватиметься багатомільярдного позову ПриватБанку щодо шахрайства та незаконного привласнення коштів, серед інших, проти Ігоря Коломойського та Геннадія Боголюбова. Крім того, було підтверджено, що жоден із свідків пана Коломойського також не готовий давати усні свідчення під час слухання по суті», – йдеться у повідомленні.

У банку зазначили, це стало відомо вже після несподіваної заяви на судовому процесуальному слуханні 29 березня про те, що пан Боголюбов не готовий давати свідчення під час слухання по суті.

«Відповідачі та їхні свідки не пояснили причин відмови від дачі свідчень. Однак це чітко вказує на те, що пани Коломойський та Боголюбов не мають адекватної відповіді на заяви ПриватБанку щодо їхніх шахрайських дій», – прокоментували у банку.