Колишній депутат Черкаської міськради організував замаху на заступника міського голови Черкас

Прокурорами Офісу Генерального прокурора направлено до суду обвинувальний акт стосовно колишнього депутата Черкаської міськради за закінчений замах на організацію умисного вбивства, вчиненого з особливою жорстокістю, на замовлення (ч. 3 ст. 27, ч. 2 ст. 15, п. 4 та п. 11 ч. 2 ст. 115 КК України).

Про це повідомляє прес-служба Офісу Генерального прокурора.

За даними слідства, депутат міської ради через особисту неприязнь запланував організувати вбивство заступника Черкаського міського голови та замовив його виконання іншій особі.

Під час зустрічі зі знайомим він повідомив про свої наміри та попросив підшукати особу, яка згодна виконати вбивство за грошову винагороду в сумі орієнтовно 1500 дол США, яку в подальшому було збільшено до 2500 дол США.

У встановленому законом порядку правоохоронцями проведено імітацію вбивства заступника міського голови з особливою жорсткістю нібито шляхом заподіяння численних ножових поранень. Після цього обвинувачений у м. Черкаси зустрівся зі своїм знайомим та, отримавши підтвердження вбивства, передав йому оплату.

У разі доведення вини, йому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від десяти до п’ятнадцяти років або довічне позбавлення волі.