Колишній юрист Американської кіноасоціації отримав рік в’язниці за шантаж і примус до сексу

Стівен Фабріціо був генеральним юрисконсультом Американської кіноасоціації в момент скоєння злочинів.

Про це пише The Washington Post.

Колишнього провідного юриста вашингтонської організації кіноіндустрії засудили до року в’язниці за шантаж і примушування до сексу з молодою жінкою, з якою він познайомився через веб-сайт, який називався місцем для спілкування «Sugar Babies and Sugar Daddies».

За даними поліції та прокуратури, Стівен Б. Фабріціо, якому зараз 58 років, і жінка, названа в суді як «A.W.», зустрілися в серпні 2019 року через онлайн-сервіс «SeekingArrangement». У той час Фабріціо був старшим виконавчим віце-президентом і генеральним юрисконсультом Американської асоціації кіно (MPAA), а жінка була медичним працівником в окрузі.

Після їхньої першої сексуальної зустрічі в її будинку на північному заході округу Колумбія 19 серпня того ж року Фабріціо дав їй 400 доларів і наполягав на продовженні стосунків, повідомляє сторона обвинувачення. Коли жінка відмовилася, надіславши йому в текстовому повідомленні: «Я не думаю, що це підходить мені», Фабріціо неодноразово погрожував розкрити її таємний під-заробіток роботодавцю, її колегам та батькам.

«Моя поведінка щодо постраждалої була осудною», — сказав Фабріціо судді Вищого суду округу Колумбія Марісі Дж. Демео, перш ніж вона винесла йому вирок. «Я майже кожен день думав про біль, який завдав їй, і докори сумління та сором за те, як я ставився до неї, були непереборними. Це потрясло мене до глибини душі».

Фабріціо, профіль якого на сторінці LinkedIn описує його як «одного з провідних юристів із захисту авторського права та захисту контенту», був адвокатом у сфері розваг і партнером у фірмі Jenner & Block до того, як приєднався до MPAA у 2013 році. Лобістська група, яка контролює законодавчі та нормативні інтереси великих голлівудських кіностудій, звільнила Фабріціо після його арешту в серпні 2019 року.

Минулого літа він визнав себе винним за звинуваченнями у шантажі та сексуальному насильстві третього ступеня. Окрім того, що суддя засудила його до року в’язниці, вона постановила йому встати на облік сексуальних злочинців на 10 років одразу після його звільнення з в’язниці.

Судові документи детально описують взаємодію між Фабріціо та жінкою на веб-сайті та в текстових повідомленнях.

“Вітаю!” A.W. надіслала повідомлення Фабріціо через платформу SeekingArrangement. Вона написала: «Я новачок на веб-сайті, але однозначно відкрита для знайомства! а як ти любиш балувати своїх жінок?? Ха-ха.” У свідченні під присягою сказано, що Фабріціо відповів: «Моя дитина поїхала у відпустку… Тулум, Мальдіви», на що жінка відповіла: «Вау-у-у».

Після їхнього сексуального контакту 19 серпня 2019 року Фабріціо написав A.W., наполягаючи на ще одній інтимній зустрічі. Вона відповіла: «Мені шкода, я думала про це всю минулу ніч, і я не думаю, що це підходить мені, нічого особистого. Мені шкода, що я витратила ваш час». Але Фабріціо відмовився прийняти таку відповідь, згідно з свідченнями під присягою, які цитують численні непристойні та погрозливі повідомлення, які він надсилав їй, наполягаючи на тому, щоб вона займалася з ним сексом.

«Дитино, — йшлося в одному з його повідомлень. — Не будь такою. Я знаю, де ти живеш. Я знаю, де ти працюєш. Не думай, що твій роботодавець буде радий дізнатися, що такі молоді професіонали займаються сексом за гроші . В інших подібних повідомленнях він згадував імена батьків жінки та місто, де вона виросла, повідомляє сторона обвинувачення.

«Навіщо тобі це робити?» — сказала вона в одній із кількох жалібних відповідей. «Примушувати мене до сексу. Погрожувати зіпсувати моє життя? Я не розумію».

За словами прокурорів, вона зайнялась сексом з Фабріціо вдруге через страх і тому, що він пообіцяв, що після цього припинить зв’язуватися з нею. Але він продовжував надсилати повідомлення, вимагаючи більше сексу та погрожуючи викрити її. Вона подала заяву в поліцію округу Колумбія, і детективи затримали його 23 серпня 2019 року, коли він прибув до неї додому.

Назвавши свою поведінку «ганебною помилкою у тому, як я намагався жити своїм життям», Фабріціо сказав судді: «Ніхто не повинен відчувати те, що я змусив її відчувати… Я знаю, наскільки я жахливо поставився до неї».