Комітет з аграрного, земельного та довкілевого права НААУ разом з суддями Верховного суду провели фахову дискусію щодо судової практики із земельних спорів

За підтримки Національної асоціації адвокатів України та Верховного суду України відбувся вебінар на тему: «Огляд судової практики ВС із земельних спорів: актуальні проблеми правозастосування». Ініціатором проведення вебінару виступив Комітет з аграрного, земельного та довкілевого права НААУ.

Про це повідомляє прес-служба НААУ.

У заході взяли участь судді Касаційного цивільного суду у складі Верховного суду: к.ю.н. Андрій Грушицький та д.ю.н. Євген Петров. Модерував подію Голова Комітету з аграрного, земельного та довкілевого права НААУ к.ю.н. Олександр Поліводський.

У процесі доповідей суддів та фахового обміну думками обговорювалися проблеми практики правозастосування та теорії земельного та цивільного права. Серед тем, яким приділили учасники увагу, були:

  • остання практика Верховного Суду щодо моменту укладення договору оренди землі;
  • недійсність договорів з земельними ділянками;
  • способи судового захисту;
  • проблематика підсудності земельних спорів.

Зокрема, учасники висловилися щодо проекту закону, який стосується зміни підсудності земельних спорів (проект № 3296). Запис події можна переглянути за посиланням.