Комітет з трудового права НААУ проведе семінар на тему “Тенденції судового розгляду трудових спорів”

За даними Верховного Суду, трудові спори системно займають 3-тє місце за кількістю розглянутих справ Касаційним цивільним судом. Це також означає, що судова практика у питаннях розгляду трудових спорів постійно змінюється. Сучасному адвокату, який спеціалізується на трудовому праві або має справи, що пов’язані з окремими питаннями у сфері трудового права, потрібно постійно бути в курсі останніх правових висновків Верховного Суду. Адже від цього залежить ефективність надання правової допомоги для клієнтів і власне саме репутація адвоката.

Саме тому НААУ за ініціативою Комітету з трудового права організовує семінар, присвячений основним змінам по правовим позиціям Верховного Суду за 2021 рік, повідомляє прес-служба Національної асоціації адвокатів України.

Під час заходу кожен доповідач продемонструє: як теоретичну частину стосовно особливостей законодавчого регулювання, так і вирішення цього питання у судовій практиці. Учасники зможуть задати питання експертам та отримати кваліфіковані відповіді на найбільш складні питання, які наразі виникають під час розгляду трудових спорів.

Пiд час заходу планується обговорити наступні питання:

  1. Аналіз судової практики щодо особливостей встановлення факту трудових відносин;
  2. Судова практика щодо звільнення керівників підприємств;
  3. Скасування штрафу Держпраці: актуальні підстави;
  4. Судова практика у похідних позовах. Питання підсудності;
  5. Судова практика у питаннях подання групових позовів.

Дата та час: 8 червня 2021 року, 14:00-16:00. Захід буде проведений на платформі  YouTube НААУ

Модератор-доповідач: Вікторія Поліщук – адвокат, Голова Комітету з трудового права НААУ, медіатор, лектор Вищої школи адвокатури, викладач Університету економіки та права «КРОК».

Доповідачі: Катерина Цвєткова – адвокат, Заступник Голови Комітету з трудового права НААУ; Ганна Лисенко –  адвокат, член Комітету з трудового права НААУ, лектор Вищої школи адвокатури; Дмитро Навроцький –  адвокат, член Комітету з трудового права НААУ, лектор Вищої школи адвокатури; Ярослав Мельник – адвокат, член Комітету з трудового права НААУ, д.ю.н., старший науковий співробітник, провідний юрист Центру проблем імплементації європейського соціального права юридичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка, професор кафедри державно-правових та галузевих дисциплін Київського університету права Національної академії наук України.