Котик, молодий афганський не дуже успішний укривач наркотрафіку, лисий лис: так публічно адвокат Шевчук називає адвоката Найєма

Після того як адвокату Олексію Шевчуку призупинили дію адвокатського свідоцтва за порушення правил адвокатської етики s образу колеги Масі Найєма, Шевчук натякнув на інвалідність Найєма, який втратив одне око на фронті під час служби у Збройних силах України, назвавши його “піратом”.

На цьому Олексій Шевчук, кандидат у члени Вищої ради правосуддя за квотою Президента не зупинився, і почав ображати далі свого колегу.

“Я дійсно був адвокатом Іллі Ківи , бо Ілля був керівником департаменту контролю за обігом наркотичних речовин, я, натягнув і так не дуже кмітливого Найєма і він підписав мирову угоду з Кивою, подумавши, що Кива дійсно вибачається. З тих пір молодий афганський не дуже успішний укривач наркотрафіку затамував образу” – пише Шевчук.

На цьому звинувачення на адресу адвоката Масі Найєма не закінчились, Шевчук пообіцяв викрити Найєма на “отриманні” права на адвокатську діяльність.

“І передаю особливий привіт моєму лисому лису Найєму Масі , який вирішив , що він тигр . Котику , буде дуже цікаво, коли ми розкажемо , як ти отримав свідоцтво з рук адвоката батька ЛНР Єфремова , щоб сховати документи розкрадання бюджетних грошей паном Каськівом, особливо на темі віртуального LPG сховища , де керівником був лижник”, – пише Шевчук.