КСУ повідомив про ухвалення рішення за конституційним поданням щодо НАБУ, ДБР та інших положень Законів України

Велика палата Конституційного Суду України на закритій частині пленарного засідання продовжила розгляд справи за конституційним поданням 47 народних депутатів України щодо відповідності Конституції України (конституційності) окремих положень законів України „Про запобігання корупції“, „Про прокуратуру“, „Про Національне антикорупційне бюро України“, „Про Державне бюро розслідувань“, „Про Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів“, Кримінального кодексу України, Цивільного процесуального кодексу України.

Про це повідомив відділ комунікацій КСУ та правового моніторингу.

У цій справі ухвалено Рішення, повний текст якого буде оприлюднено на офіційному сайті Конституційного Суду України відповідно до вимог Закону України «Про Конституційний Суд України».

Рішення набирає законної сили з моменту його ухвалення.

Оновлення: Конституційний суд України 27 жовтня на закритому засіданні визнав неконституційною статтю 366-1 Кримінального кодексу, яка передбачає покарання за недостовірне декларування. Відповідне рішення ухвалила Велика палата, повідомляють з посиланням на власні джерела «Укрінформ», «Інтерфакс-Україна» та «РБК-Україна».