КСУ просить Голову НАЗК припинити маніпулювати суспільною думкою

Голова Національного агентства з питань запобігання корупції Олександр Новіков під час інтерв’ю одному із ЗМІ розповів, що дружина власника «Алтаюру», який володіє серверами для реєстру е-декларацій, працює в Конституційному Суді України. «Після рішення Конституційного Суду ми дізналися, що дружина власника ТОВ Алтаюр працює в Конституційному Суді. Якимось консультантом. Буквально вчора це з’ясували», – наголосив Голова НАЗК.

Про це повідомляє відділ комунікацій КСУ та правового моніторингу.

Так, на момент укладення в 2017 році договору оренди серверів з ТОВ «Алтаюр» Національному агентству з питань запобігання корупції було відомо, що дружина власника товариства Андрія Мартиненка Ганна Мартиненко понад 10 років є працівницею Конституційного Суду України та обіймає посаду головного консультанта відділу юридичного супроводження розгляду конституційних скарг управління опрацювання конституційних скарг Правового департаменту Секретаріату КСУ. З квітня 2020 року вона перебуває у відпустці для догляду за дитиною до трьох років.

Попри це, у 2017 році у НАЗК жодних питань чи занепокоєння з приводу місця праці зазначеної особи не виникало.

Зважаючи на тотальне спотворення фактів та зумисне формування хибних уявлень про ситуацію, укотре звертаємося до окремих представників влади з проханням припинити маніпулювати суспільною думкою з метою дискредитації Конституційного Суду України.