Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія адвокатури Донецької області провела перше засідання після початку повномасштабного вторгнення

Під час засідання, яке відбулося 11 серпня в офісі НААУ, було розглянуто три скарги.

Про це повідомляє прес-служба Національної асоціації адвокатів України.

За результатами проведення перевірки відомостей про дисциплінарні проступки, викладені заявниками, члени дисциплінарної палати прийняли відповідні рішення з питання порушення дисциплінарних справ.

Також в ході засідання було проаналізовано останні рішення Ради адвокатів України;  вирішено низку організаційних питань, пов’язаних із проведенням заходів на новому місці та складено графік наступних засідань.

«Сьогодні ми фактично відновили повноцінну діяльність нашої дисциплінарної палати в умовах війни, – прокоментувала підсумки засідання голова КДКА Донецької області Тетяна Коростеліна. – У найближчих планах – відновлення роботи з визначення рівня фахової підготовленості осіб, які виявили намір отримати право на заняття адвокатською діяльністю. До речі, більшість членів КДКА зараз мешкають у столиці. Тож ми отримали усі необхідні і достатні умови, в тому числі, безпекові».

Голова ВКДКА Сергій Вилков привітав колег із Донецьку, які знайшли прихисток у Києві і побажав їм плідної роботи і, втім, «скорішого повернення у мирне рідне місто після обов’язкової і остаточної перемоги України у цій війні».