Київський апеляційний суд повідомив про тимчасове припинення відправлення поштової кореспонденції

Київський апеляційний суд повідомив про тимчасове припинення відправлення поштової кореспонденції у зв’язку із недостатнім фінансуванням та відсутністю коштів для укладення договорів для закупівлі знаків поштової оплати та/або оплати послуг з пересилання поштової кореспонденції суду.

Про це зазначено у прес-релізі КАС.


Отримати процесуальні документи, у тому числі виклики та повідомлення, можна електронною поштою (попередньо подавши заяву про такий спосіб отримання кореспонденції із зазначенням адреси своєї електронної пошти) чи безпосередньо через відділ забезпечення розгляду звернень та надання інформації Київського апеляційного суду за адресою: м. Київ, вул. Солом’янська, 2А, кабінет 0003, з урахуванням обмежень та заходів, пов’язаних із запобіганням поширенню коронавірусної інфекції COVID-19.


Отримати виклик та повідомлення про судове засідання можна також за допомогою sms-повідомлення. Для цього необхідно подати до суду Заяву на отримання судових повісток, повідомлень в електронному вигляді за допомогою SMS-повідомлення, вказавши у ній номер мобільного телефону. Бланк заявки розміщений за посиланням: зразок заяви.


З метою забезпечення реалізації процесуальних прав учасників судового процесу у разі відсутності в матеріалах проваджень інформації про електронну пошту, номери засобів телефонного зв’язку, інформація про виклик у судове засідання, повідомлення про судове засідання та про ухвалені судові рішення у таких справах буде розміщуватись на офіційному вебсайті Київського апеляційного суду за посиланням:  http://www.apcourtkiev.gov.ua/?cat=189.

У разі звернення до суду із клопотаннями, заявами просимо вказувати номери засобів телефонного зв’язку, а також адресу електронної пошти.
Нагадуємо, що інформація щодо стадій розгляду судових справ доступна на офіційному вебсайті Київського апеляційного суду у функціоналі «Пошук справ» на головній сторінці сайту за посиланням: http://www.apcourtkiev.gov.ua/CourtPortal.WebSite/Home/PoshukSprav, а список призначених до розгляду справ – у функціоналі «Графік засідань» за посиланням: http://www.apcourtkiev.gov.ua/CourtPortal.WebSite/Home/GraficZasidan. Із текстами судових рішень можна ознайомитись у Єдиному державному реєстрі судових рішень.

Номер телефону, за яким можна отримати інформацію про стан розгляду справ, які перебувають чи перебували у провадженні Київського апеляційного суду: (044) 284-15-77 .