Київський апеляційний суд залишив суддю Олексія Тандира під вартою до 25 грудня

У Київському апеляційному суді відбулося засідання у справі судді Олексія Тандира. Його обвинувачують у вчиненні смертельної ДТП у стані алкогольного сп’яніння 26 травня, внаслідок чого загинув нацгвардієць Вадим Бондаренко. Суд залишив запобіжний захід без змін.

Це означає, що обвинувачений Тандир залишатиметься під вартою до 25 грудня.

Про це повідомляє Суспільне.

Суд, вислухавши доводи всіх сторін, залишив запобіжний захід без змін. Наступне засідання відбудеться 20 листопада — слухатимуть далі справу по суті.

Нагадаємо, що 2 жовтня у Святошинському райсуді за планом мало відбутися перше засідання по суті у справі Тандира. Утім, сторона захисту наполягла, аби справу вів інший суддя.

Так, 17 жовтня Святошинський районний суд Києва відхилив клопотання сторони захисту про відвід судді Івана Бандури, який мав би розглядати по суті справу Олексія Тандира. За словами адвоката Тандира Олега Юрченка, який і подав клопотання про відвід, тепер суддя Бандура є упередженим. Свою думку він аргументував тим, що прокурор ще 5 вересня перед початком розгляду справи по суті надав суду матеріали справи, які головуючий суддя не мав права бачити на стадії підготовчого засідання.

Аби першим отримувати новини, підпишіться на телеграм-канал ADVOKAT POST.