Мешканець Дніпра передавав ворогу розташування військових літаків ЗСУ і отримав підозру за ч. 2 ст. 111, ч. 2 ст. 114-2 КК

За процесуального керівництва Дніпропетровської обласної прокуратури жителю Дніпра повідомлено про підозру у державній зраді та поширенні інформації про розташування Збройних Сил України (ч. 2 ст. 111, ч. 2 ст. 114-2 КК України).

Про це повідомляє Офіс Генерального прокурора.

За даними слідства, проросійськи налаштований чоловік добровільно погодився на пропозицію співробітника головного управління генерального штабу ЗС РФ надавати інформацію про розташування військової техніки та підрозділів військовослужбовців ЗСУ.

Для комунікації з куратором прихильник «русского мира» використовував месенджер. Агент надсилав зібрані дані про розташування військової авіації, блокпостів, місця дислокації, кількість особового складу військових ЗСУ та скріншоти Google maps з координатами.

За клопотанням прокурора підозрюваному обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Під час санкціонованого обшуку за місцем проживання фігуранта вилучено мобільний телефон із доказами його причетності до протиправної діяльності.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюється слідчими слідчого відділу Управління СБУ у Дніпропетровській області.