Мільярди на правоохоронну систему витрачаємо: поліцію, СБУ, НАБУ, САП, НАЗК, при цьому в правоохоронній системі зараз колапс: Колісниченко

Про це заявив Володимир Колісниченко, колишній суддя Вищого спецсуду з розгляду цивільних і кримінальних справ, голова вищої ради юстиції 2010-2013рр.

Він нагадав, що стосовно ОАСК вже не вперше лунають гучні звинувачення, які в підсумку закінчуються нічим.

«Ці ж звинувачення звучали минулого року – що вони зробили? Вони нічого не зробили, вони не зібрали доказів, які свідчать про те, що судді в чомусь винні. Вони зараз роблять вигляд, що тих закритих кримінальних проваджень не існує, і починають ті ж самі обставини видавати за нові. Це наперсточники так роблять. Мені, як професіоналу, дико навіть чути про те, що таке може статися», – заявив Колісниченко.

«Ми такі величезні гроші, мільярди на правоохоронну систему витрачаємо поліцію, СБУ, НАБУ, САП, НАЗК. При цьому в правоохоронній системі зараз колапс. Держава не здатна ані в професійному плані, ані в організаційному плані забезпечити законне право громадян на захист. Наслідки цього будуть дуже серйозними вже восени. Ніхто ж не говорить про те, скільки зараз суддів подали у відставку – всі, у кого є 20 років стажу, масово йдуть у відставку, ніхто не хоче в цих умовах працювати», – зазначає правник.