Міністерство юстиції Киргизстану припиняє ліцензії 976 адвокатів

Міністерство юстиції проводить роботу із систематизації, актуалізації та інвентаризації даних про статус адвокатських ліцензій відповідно до положень Закону “Про Адвокатуру Киргизької Республіки та адвокатської діяльності” від 14 липня 2014 року №135 та у світлі інших положень законодавства Киргизької Республіки.

Про це повідомляє Kaktus.Media.

Розглядаються 976 ліцензій на право провадження адвокатської діяльності, до яких входять як діючі, так і призупинені адвокатські ліцензії.

У процесі інвентаризації також вивчаються питання дотримання вимог положень Закону “Про Адвокатуру Киргизької Республіки та адвокатської діяльності”, у тому числі можливі факти порушень статей 2(1), 23(2), 26(1), питання дотримання етики адвокатської діяльності та інших вимог законодавства КР.

“Щодо новин з припинення ліцензій хочемо проінформувати всіх адвокатів про те, що зараз йде інвентаризація державного реєстру адвокатів і бази даних адвокатів – членів адвокатури Киргизької Республіки, тому що є особи, які отримали ліцензію на право зайняття адвокатською діяльністю, але не вступили до адвокатури Киргизької Республіки.

Остаточні списки будуть сформовані 25 червня 2024 року, і лише 1 липня 2024 року розпочнеться процедура розгляду припинення ліцензій у тих осіб, які до адвокатури Киргизької Республіки не вступили”, – йдеться у заяві Ради адвокатів.

Аби першими отримувати новини, підпишіться на телеграм-канал ADVOKAT POST.