Молодіжний комітет Національної асоціації адвокатів України провів Міжнародну конференція “EYBA 2021”

Міжнародна літня онлайн-конференція «EYBA 2021», організована НААУ за ініціативою молодіжного комітету – «UNBA NextGen», Вищою  школою адвокатури НААУ у співпраці з Європейською асоціацією молодих юристів (European Young Bar Association) відбулася 18 червня 2021 року в НААУ.

Про це повідомляє прес-служба Національної асоціації адвокатів України.

Модерував захід Іван Гречківський – адвокат, Голова Комітету з міжнародних зв’язків НААУ, керівник «Адвокатського бюро Гречківського».

До вітального слова долучилися: Голова Європейської асоціації молодих адвокатів (EYBA) Джойс Геррент та Голова Молодіжного комітету НААУ – «UNBA NextGen» Сергій Барбашин, які розповіли про діяльність і співпрацю European Young Bar Association та UNBA NextGen, а також поділилися роздумами про саму конференцію.

Спікерами заходу виступили:

Андре Хауг, адвокат, партнер юридичної фірми «Rowedder Zimmermann Hass» (Манхайм, Німеччина).

Ана Хурцідзе, адвокат, медіатор член Комітету з етики Асоціації адвокатів Грузії, декан юридичного факультету Грузинського національного університету (Тбілісі, Грузія).

Артем Дудко FCIArb, адвокат-солісітор партнер фірми «Osborne Clarke», який очолює напрямок розв’язання спорів  у РФ та СНД (Лондон, Сполучене Королівство).

Джамшид Турдалієв, адвокат, засновник та керівник «My Lawyer Law Firm», член Правління Палати адвокатів Республіки Узбекистан. (Ташкент, Узбекистан).

Валентин Гвоздій, адвокат, заступник Голови НААУ, РАУ, керуючий партнер ЮФ «GOLAW» (Київ, Україна).

Учасники заходу мали змогу дізнатися про специфіку етику адвокатської діяльності в різних країнах світу, правила взаємодії між колегами-адвокатами та клієнтом, особливості технологічної компетентності адвоката, а також отримали цінні поради щодо роботи адвоката з медіа, зокрема співпрацю за допомогою Інтернету, соцмереж та месенджерів.

Висловлюємо щиру вдячність спікерам і доповідачам за корисну інформацію та рекомендації слухачам конференції. Також надзвичайно вдячні учасникам, які напередодні та під час заходу задавали цікаві та влучні запитання.

Переглянути трансляцію навчальної частини конференції можна за посиланням.

Традиційно після загальної частини літньої конференції Європейська асоціація молодих юристів провела щорічні загальні збори членів правління «EYBA», на яких було затверджено новий склад виконавчого комітету на  2021-2022 рр. Членом виконавчого комітету на вказаний період став і Голова молодіжного комітету – «UNBA NextGen» Сергій Барбашин.