Мріяв стати адвокатом, щоб стояти на варті добропорядку нашого суспільства: на Запоріжжі загинув студент факультету адвокатури Володимир Новак

На Запорізькому напрямку у складі 3-ої бригади оперативного призначення імені полковника Петра Болбочана «Спартан» загинув студент 4 курсу факультету адвокатури Новак Володимир.

Про це повідомляє Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого.

Володимир народився у м. Хмільник Вінницької області. У 2020 р. без будь-яких вагань вступив до факультету адвокатури нашого Університету з великою любовʼю до права та нетерпимістю до несправедливості мріяв стати адвокатом, щоб стояти на варті добропорядку нашого суспільства. Володимир був відмінником у навчанні, приймав участь у житті Університету та активно займався наукою, навіть перебуваючи у зоні бойових дій писав наукові роботи та з великим ентузіазмом відвідував заняття і був здатний підтримати будь-яку дискусію. Він був людиною, яка завжди прийде на допомогу і в радості, і в скруті, гарний товариш та життєрадісний юнак.

З перших днів війни Володимир Новак вступив до лав Національної гвардії України, відстоював самобутність та незалежність українського народу в «гарячих точках» фронту, однак виконуючи бойове завдання потрапив під артобстріл та уламок російського снаряду обірвав життя Герою.

“Університетська спільнота висловлює щирі співчуття близьким та рідним Володимира. Він назавжди залишиться у памʼяті рідних, друзів та університетської спільноти як світла та життєрадісна людина.

Вічна пам’ять і слава українському воїну, який захищав Батьківщину та кожного з нас!

Підтримати родину Володимира можна за наступними реквізитами:
Сапарова Олена Василівна – мама Володимира
5167 8032 2790 9590 “, – йдеться у повідомленні.

Редакція висловлює почуття рідним та близьким Володимира Новака.