Ми інтегруємо молодь, бережемо та передаємо традиції, карбуємо нашу історію: привітання заступника Голови НААУ Валентина Гвоздія

Сьогодні, 17 листопада, Національна асоціація адвокатів України святкує 9-ту річницю із дня заснування. НААУ – це перша і єдина професійна незалежна самоврядна організація адвокатури, членами якої є всі адвокати України.

Адвокатів привітав заступник Голови Національної асоціації адвокатів України Валентин Гвоздій на своїй сторінці Facebook.

“9 років мало чи багато? Рівно 9 років тому ми почали нову сторінку в правовій історії нашої України, ми створили Національна асоціація адвокатів України /Ukrainian National Bar Association .

Було важко і дуже важко, адже організація будувалась з нуля. Крім відсутності ресурсів не було належного усвідомлення Колег в потребі єдиної професійної організації. Корпоративний дух адвокатської професії потребував значного посилення. Єдиний голос професії був відсутній, а порушення прав та гарантій в професії адвоката зашкалювали та били всі можливі рекорди.

Однак все змінилось.

За цих 9 років нам всім разом спільно із кожним з Вас, шановні Колеги Адвокати, вдалось побудувати сильну, єдину професійну організацію, яка здобула авторитет не тільки в Україні але і в світі. Кожен адвокат сьогодні певен, що він не один, в нього є армія його колег, які стануть горою як прийде біда. І це важливо.

Важливо також те, що адвокатура стала трендсетером в питаннях навчання, законодавчих новацій та є авангардом правничої думки. Ми інтегруємо молодь, бережемо та передаємо традиції, карбуємо нашу історію.

Я пишаюсь Кожним з Вас шановні Колеги. З вдячністю Всім, Хто щодня працює над тим, аби НААУ ставала ще кращою! Вітаю зі святом!”, написав Гвоздій.