НААУ демонструє найкращі стандарти діяльності адвокатури, організованої у сильну незалежну асоціацію адвокатів: Президент ССВЕ

25 листопада 2022 року в м. Брюссель під час Пленарної сесії ССВЕ Національна асоціація адвокатів України отримала нагороду CCBE з прав людини 2022 року за видатну та невтомну відданість на користь прав людини та верховенства права в Україні.

Про це повідомляє Національна асоціація адвокатів України.

Момент вручення Нагороди став миттю солідарності Європейських адвокатур з українськими колегами.

Президент ССВЕ Джеймс МакГілл, відзначаючи здобутки Національної асоціації адвокатів України, заявив: «Для нас велика честь бачити разом з нами керівництво  Національної асоціації адвокатів України. Протягом багатьох років ми підтримували тісні робочі стосунки з НААУ і впевнені, що вони стануть ще тіснішими, враховуючи прогрес України як країни-кандидата до повноправного членства в ЄС.

Ми всі мали привілей бути свідками величезної ролі, яку відіграє НААУ, представляючи адвокатів України та через них допомагаючи своїм громадянам під час цієї незаконної війни. Я мав честь бути присутнім на засіданні Ради адвокатів України і можу підтвердити з особистого досвіду, що НААУ демонструє найкращі стандарти діяльності адвокатури, організованої у сильну незалежну асоціацію адвокатів.

Завжди, і особливо, коли триватиме робота з відновлення України, з адвокатурою необхідно проводити консультації щодо будь-яких пропозицій стосовно питань її діяльності, верховенства права та здійснення правосуддя».

Нагадаємо, що в 2022 році нагороду ССВЕ з прав людини було вручено Національній асоціації адвокатів України та українському адвокату Надії Волковій.

Більш детальна інформація про нагороду та попередніх переможців доступна за посиланням.

Рада адвокатів і юридичних товариств Європи (CCBE), заснована в 1960 році, є міжнародною асоціацією, яка з моменту свого створення була в авангарді просування поглядів європейських адвокатів і захисту правових принципів, на яких базується демократія та верховенство права.

CCBE представляє європейські адвокатські асоціації в їхніх спільних інтересах перед європейськими та іншими міжнародними установами. Регулювання професії, захист верховенства права, прав людини та демократичних цінностей є найважливішими місіями CCBE. Сфери особливої уваги включають право на доступ до правосуддя, оцифрування процесів правосуддя, розвиток верховенства права та захист клієнта через просування та захист основних цінностей професії.