НААУ надає допомогу адвокатам, чиї квартири втрачено після удару ракети по багатоповерхівці у Києві

НААУ надає матеріальну допомогу адвокатам, чиї квартири втрачено внаслідок потрапляння ракети у житловий будинок у Києві на проспекті Лобановського.

Про це повідомляє прес-служба Національної асоціації адвокатів України.

Адвокат Юлія Слівченко проживала у цьому будинку разом з неповнолітньою донькою. Зранку, при потраплянні ракети, вони миттєво покинули своє помешкання, частина якого просто знесена внаслідок потрапляння ракети. Окрім власної доньки, Юля фактично врятувала дитину сусідів, яку вона негайно вивела з будинку після вибуху.

В цьому ж будинку проживав ще одна адвокат, квартира якої також зруйнована частково.

Благодійний фонд допомоги адвокатам перерахує обом постраждалим адвокатам матеріальну допомогу. Оскільки  родини понесли великі матеріальні втрати і фактично жодне майно і особисті речі не встигли взяти з собою, наразі вони потребують навіть сезонного одягу, продуктів харчування.

Членкиня ВКДКА наразі надала власну квартиру для можливості прихистку колег.

Надати допомогу постраждалим адвокатам можна напряму на карту Юлія Слівченко 4149 6293 1581 4186

Або через БФ НААУ ВБО «Благодійний фонд допомоги адвокатам» за реквізитами:
ПАТ «ПроКредитБанк»
МФО 320984
Код ЄДРПОУ 39274335
р/р UA833209840000026008210332955

Інформацію про потреби постраждалих адвокатів просимо надавати у Комітет захисту прав адвокатів НААУ. Телефон гарячої лінії комітету 067 692 44 43, пошта – zahistadvocat@gmail.comФейсбук сторінка

Або на електронну адресу НААУ info@unba.org.ua

Органи адвокатського самоврядування та НААУ, зокрема, надають підтримку збройним силам України, медикам, адвокатам, які залучилися до територіальної оборони та стали до лав ЗСУ.

Просимо всіх зберігати спокій, користуватися виключно офіційною надійною інформацією та виконувати всі рекомендації для безпеки цивільного населення, які надають органи влади.