НААУ закликає адвокатів До 7 серпня висловитись щодо проєкту змін до закону про БПД

17 липня у Міністерстві юстиції було презентовано проєкт Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо спрощення доступу до безоплатної правової допомоги та підвищення якості її надання».

Захід відбувся за участю Заступника Міністра юстиції з питань європейської інтеграції Валерії Коломієць та в.о. директора Координаційного центру з надання правової допомоги Олександра Баранова, представників Верховного суду, офісу омбудсмена, урядових уповноважених з прав осіб інвалідністю та з прав дитини, громадські правозахисні та міжнародні організації .

Документ підготовлено в рамках проведення 5 блоку Моніторингу впровадження та аналізу ефективності прийнятих нормативно-правових актів у сферах правового регулювання банкрутства, виконання судових рішень та рішень інших органів (посадових осіб), судово-експертної діяльності, судоустрою та судочинства, кримінальної юстиції, адвокатури та адвокатської діяльності експертна група з питань суміжних з правосуддям правових інститутів Директорату правосуддя та кримінальної юстиції Міністерства юстиції.

Публікуємо проєкт закону разом із супровідними документами. Коментарі та аналітику просимо направляти до 7 серпня на електронну адресу info@unba.org.ua , зазначивши тему листа «БПД»

ПОРІВНЯЛЬНА ТАБЛИЦЯ до проекту Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо спрощення доступу до безоплатної правової допомоги та підвищення якості її надання»

ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА до проекту Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо спрощення доступу до безоплатної правової допомоги та підвищення якості її надання»