НААУ закликає органи адвокатського самоврядування та адвокатів долучитися до надання допомоги колегам з Херсонської області

Після техногенної катастрофи на Каховській ГЕС чимало адвокатів з Херсонської області втратили житло, опинившись у складній ситуації. Закликаємо органи адвокатського самоврядування та адвокатів долучитися до надання допомоги колегам з Херсонської області та їхнім сім’ям.

Про це повідомляє Національна асоціація адвокатів України.

Нагадаємо, вночі 6 червня російські війська підірвали греблю Каховської ГЕС – станції, що забезпечує південь України електроенергією і прісною водою. В результаті цього сталося підняття рівня води та затоплення населених пунктів поблизу річки Дніпро. У зоні техногенної катастрофи опинились 80 селищ і міст, включаючи Херсон. Затоплені домівки наразі непридатні для проживання.

Збір коштів проводиться на рахунок Благодійного фонду Національної асоціації адвокатів України. «Гроші адресно спрямують на допомогу в евакуації та надання життєво-необхідної допомоги колегам, – пояснив виконавчий директор фонду Ігор Колесников. – Ми закликаємо всіх, хто бажає допомогти, приєднатися до цієї ініціативи. Разом ми можемо допомогти адвокатам у складній ситуації та відновити життя».

Для здійснення пожертвування благодійні внески слід перерахувати на рахунок ВБО «Благодійний фонд допомоги адвокатам» за реквізитами:

ПАТ «ПроКредитБанк»

МФО 320984

Код ЄДРПОУ 39274335р/р UA833209840000026008210332955