НАБУ направило в ОГП проєкти клопотань до ВРП про надання дозволу на затримання та утримання під вартою підозрюваних суддів, а Вовк каже – це піар

Павло Вовк, Голова Окружного адміністративного суду Києва прокоментував подання детективами НАБУ нових клопотань про затримання суддів ОАСК до Офісу Генерального прокурора.

“НАБУ продовжує вірити в те, що піар ефективніший за закон. З ранку читаю в соцмережах однотипні пости про те, що “Ситник не сидить склавши руки” і що НАБУ нібито подало в офіс генпрокурора нові подання, що стосуються суддів ОАСК. Не знаю поки, про що йде мова. Підозрюю, що і Генпрокурор про них теж дізналася з Telegram. Але абсолютно точно можу сказати, що перепакування старих справ в нові, з метою затягнути розслідування, що провалилося, а також нові обшуки там, де нічого не знайшли старі, – це все гарантовано “не працює”, зазначив Вовк.

Нагадаємо, прес-служба Національного антикорупційного бюро України вчора повідомила, про те, що детективи НАБУ направили Генпрокурору проєкти клопотань до Вищої ради правосуддя про надання дозволу на затримання та утримання під вартою підозрюваних суддів ОАСК, які грубо ухиляються від виконання своїх процесуальних обовʼязків.

“До таких дій слідство змушене вдатися, зважаючи на відсутність інших законних шляхів для доставлення підозрюваних до суду та забезпечення їхньої належної процесуальної поведінки”, йдеться у повідомленні.