НАБУ не може повідомити деталі розслідування у кримінальному провадженні щодо Андрія Смірнова

Національне антикорупційне бюро України розслідує кримінальне провадження за фактом незаконного збагачення заступника голови Офісу Президента Андрія Смірнова, однак оскільки слідство триває, НАБУ не може розголошувати деталі розслідування.

Про це йдеться у відповіді Головного підрозділу детективів на запит Павла Шермана, яка є у розпорядженні Української правди.

«Також ст. 222 КПК України визначає, що відомості досудового розслідування дозволяється розголошувати лише з письмового дозволу слідчого або прокурора і в тому обсязі, в якому вони визнають можливим. Враховуючи вищевказане, а також те, що у відповідному кримінальному провадженні Ви не є особою, яка згідно зі ст. 221 КПК України має право на ознайомлення з матеріалами досудового розслідування, надання запитуваної інформації не вбачається за можливе», – йдеться у відповіді.

Нагадаємо, про матеріали судового засідання Вищого антикорупційного суду інформували Українські новини ще у травні поточного року, а також за даними юридичного видання Закон і бізнес, слідчі дії НАБУ проводить в рамках кримінального провадження №42023000000000436 за ст.3685 КК – «Незаконне збагачення», яке було розпочато за викритими журналістами фактами набуття транспортних засобів та нерухомості по заниженим цінам на ім’я рідного брата Андрія Смірнова.