Наймаючи адвоката, дивіться не тільки на рейтинги: поради Федеральної торгової комісії США

Якщо раптом вам знадобиться найняти адвоката, ви можете почати пошук в Інтернеті. Коли ви це зробите, ви, швидше за все, побачите адвокатів та юридичні фірми з вишуканим дизайном та нагородами на своїх веб-сайтах, які стверджують, що вони одні з найкращих у своїй галузі. Перш ніж рухатися вперед, знайте, що деякі з цих відмінностей можуть бути нагородами «марнославства» або проявами «его», які можуть придбавати юристи.

Про це пише Federal Trade Commission.

Може бути складно визначити, чи нагорода отримана завдяки заслугам чи це просто маркетинговий хід, але кілька запитань можуть допомогти. Як давно існує ця нагорода? Яким вимогам має відповідати людина, щоб отримати нагороду? Скільки нагород вручається щороку? Чи присуджує це маркетингова компанія? Спробуйте пошукати в Інтернеті ім’я того, хто вручає нагороду, а також такі слова, як «марнославство», «его», «маркетинг» і «шахрайство».

Вибираючи адвоката, не забудьте звернути увагу на ці нагороди та звання на веб-сайтах адвокатів:

  • спитайте рекомендації людей, яким ви довіряєте, які вже мають досвід найму адвокатів. Онлайн-огляди можуть складати або писати люди, які мають власні зв’язки з адвокатами;
  • адвокати повинні скласти іспит адвокатів, щоб займатися адвокатською діяльністю в США. Перевірте асоціацію адвокатів, щоб дізнатися, чи є адвокат активним, бездіяльним, дисциплінованим чи позбавленим права практикувати;
  • шукайте реальні досягнення та минулий досвід роботи. Багато судових документів є відкритими, і ви можете побачити, чи має адвокат, якого ви плануєте наймати, досвід вирішення юридичних питань саме вашого запиту.