Національна асоціація адвокатів та Асоціація приватних виконавців підписали меморандум про співробітництво

Меморандум підписали Голова НААУ, РАУ Лідія Ізовітова та Голова АПВУ Віталій Чепурний.

Про це повідомляє прес-служба Національної асоціації адвокатів України.

Під час зустрічі Віталій Чепурний і Голова Секретаріату АПВУ Костянтин Коломойцев розповіли про основні напрями діяльності. Зокрема, Асоціація здійснює захист професійних прав приватних виконавців і представництво їхніх інтересів у відносинах з органами державної влади, місцевого самоврядування, установами, організаціями незалежно від форми власності, громадськими об’єднаннями та міжнародними організаціями.

Меморандум про співробітництво між НААУ та АПВУ підписаний за сприяння Голови Комітету з питань примусового виконання рішень НААУ Олександра Черних і передбачає спільну діяльність щодо удосконалення законодавства та формування ефективної політики у сфері виконання рішень.

Окремим напрямом співпраці визначено розвиток якісно нової культури виконання судових рішень і рішень інших органів, що базується на засадах верховенства права, неупередженості та обов’язковості.

Сторони планують проводити спільні проекти з тематики, що становить взаємний інтерес, а також сприятимуть обміну інформацією з відповідних питань.

Асоціація приватних виконавців України (АПВУ) – некомерційна професійна організація, створена у 2017 році з метою об’єднання усіх приватних виконавців України та здійснення професійного самоврядування приватних виконавців.