Національна асоціація адвокатів України оголошує збір коштів на підтримку адвокатів Туреччини, які постраждали внаслідок землетрусу

НААУ солідарна з колегами Асоціації адвокатури Турецької Республіки та всім народом країни у страшній катастрофі, яка сталася 6 лютого 2023 року.

Про це повідомляє Національна асоціація адвокатів України.

Внаслідок землетрусу станом на 9 лютого відомо про понад 14 тисяч загиблих та більше 60 тисяч поранених, серед безвісти зниклих – близько 20 українських громадян. Розбір завалів та пошук людей триває і досі. Тисячі постраждалих залишились без даху над головою, потребують теплих речей, їжі та засобів першої необхідності.

Голова НААУ, РАУ Лідія Ізовітова перебуває на постійному зв’язку з керівництвом Асоціації адвокатури Турецької Республіки та знає всю проблематику щодо подолання наслідків землетрусу у країні.

На підтримку адвокатів Туреччини НААУ оголошує збір коштів та закликає колег зі всіх куточків світу пожертвувати донати.

Кошти можна спрямувати на рахунки Благодійного фонду Національної асоціації адвокатів України. Допомога буде направлена до Асоціації адвокатури Турецької Республіки за координації постійного Представника НААУ в Турецькій Республіці Галини Козіною.

Ми, як ніхто, знаємо, що таке горе втрати – тож не залишимо турецький народ сам на сам у цій страшній біді!

Благодійні внески можна перерахувати на рахунок ВБО «Благодійний фонд допомоги адвокатам» за реквізитами:

ПАТ «ПроКредитБанк»
МФО 320984
Код ЄДРПОУ 39274335
р/р UA833209840000026008210332955

Реквізити для перерахунку донатів з-закордону можна знайти за посиланням.