Національна асоціація адвокатів України отримала нагороду ССВЕ за видатну та невтомну відданість захисту прав людини та верховенства права в Україні

25 листопада 2022 року в м. Брюссель під час Пленарної сесії ССВЕ Національна асоціація адвокатів України отримала нагороду CCBE з прав людини 2022 року за видатну та невтомну відданість на користь прав людини та верховенства права в Україні.

Про це повідомляє Національна асоціація адвокатів України.

CCBE вважає, що постійна відданість Національної асоціації адвокатів України відстоюванню фундаментальних цінностей професії та верховенства права, особливо під час війни, а також постійна підтримка НААУ українських адвокатів та громадян заслуговує на визнання зі сторони європейських адвокатур.

Церемонія відкрилась програмною промовою Голови підкомітету Європарламенту з прав людини Марі Арени, яка високо оцінила діяльність Національної асоціації адвокатів України як потужного та сучасного інституту захисту прав людини в Європі.

Нагорода CCBE з прав людини була заснована в 2007 році. Її основною метою є вшанування адвокатів або організацій адвокатів, які продемонстрували видатну відданість і жертовність у відстоюванні найвищих цінностей професійної та особистої поведінки в галузі прав людини. Більш детальна інформація про нагороду та попередніх переможців доступна за посиланням.

Премією CCBE з прав людини також була нагороджена українська адвокатка Надія Волкова за її відданість захисту прав людини, як до, так і під час воєнного стану, що триває в Україні, та її постійну адвокацію справедливості проти порушень прав людини.