Національна асоціація адвокатів України проведе круглий стіл до 75-річчя з Дня прийняття Загальної декларації прав людини

8 грудня 2023 року у НААУ відбудеться круглий стіл на тему «Праволюдинність як ціннісний вектор провадження медичної практики», приурочений 75-річчю з Дня прийняття Загальної декларації прав людини (10.12.1948).

Ініціатором заходу виступив Комітет медичного і фармацевтичного права та біоетики НААУ, повідомляє Національна асоціація адвокатів України.

Актуальність проведення заходу: відзначити День прав людини, привернути увагу до питання необхідності ратифікації Конвенції про захист прав і гідності людини щодо застосування біології та медицини: Конвенції про права людини та біомедицину.

Серед питань, запланованих до обговорення:

  • 1.  Гідність людини і медична допомога.
  • 2.  Людиноцентризм при провадженні медичних справ.
  • 3.  Цінності медичного права: що належить до засадничої скарбниці?

Особливі події заходу:

  • –  презентація проекту «Впровадження в Україні стандартів ЄС у сфері прав і свобод людини», що реалізовується Науково-дослідним інститутом державного будівництва і місцевого самоврядування (Львівська лабораторія прав людини та громадянина) у партнерстві з кафедрою медичного права ФПДО Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького;
  • – презентація монографії «Стратегія імплементації Конвенції Ов’єдо в законодавство України» та панельна дискусія авторів.

Модератором-доповідачем буде голова Комітету медичного і фармацевтичного права та біоетики НААУ Ірина Сенюта.

Круглий стіл розпочнеться о 14:00 у режимі онлайн і транслюватиметься на платформі Zoom та на Facebook-сторінці НААУ.

Аби першим отримувати новини, підпишіться на телеграм-канал ADVOKAT POST.