Національна асоціація адвокатів України працює як єдиний злагоджений механізм: Андрій Клочко

До Дня адвокатури України Голова НААУ, РАУ Лідія Ізовітова вручила почесні нагороди Національної асоціації адвокатів України Народним депутатам, які активно відстоювали інтереси інституту адвокатури у парламенті.

Про це повідомляє Національна асоціація адвокатів України.

Нагрудним знаком «Захисник адвокатури» відзначено Народного депутата, Голову Комітету ВРУ з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування Андрія Клочка.

«Ви є одним із ініціаторів законопроекту про саморегулівні організації, де задано правильний вектор розвитку для цих органів, і адвокатів зокрема», – подякувала Лідія Ізовітова Народному депутату, вручаючи нагороду.

«У свою чергу хочу подякувати і вам за ту допомогу яку НААУ надавала Парламенту під час роботи над законодавством про децентралізацію місцевого самоврядування. Ця робота була на високому професійному рівні, злагоджена, як годинник. І коли були реальні пропозиції, до нас дослухалися, не було незрозумілої пафосності, яка, на жаль, зараз має місце. І це давало змогу саме на фаховому рівні успішно провести цю роботу. І це дуже важливо, коли кожна людина на своєму місці створює результат – чітко, зрозуміло і в строки. Тоді у нас все виходить», – підкреслив Андрій Клочко.