Національна асоціація адвокатів України проведе турнір із судових дебатів для студентів юридичних ВНЗ

Студентів юридичних вишів навчать побудові правових позицій, написання процесуальних документів, ведення судових справ та виступів на судових засіданнях під час турніру із судових дебатів, який відбудеться 24 – 28 липня 2023 року.

Про це розповіли члени Молодіжного комітету – UNBA Next Gen, які є ініціаторами турніру, на установчій зустрічі.

Про це повідомляє Національна асоціація адвокатів України.

На початку засідання голова Молодіжного комітету Сергій Барбашин окреслив основні моменти цього турніру, розповів про діяльність Комітету та побажав усім учасникам успіхів.

«Турнір із судових дебатів Молодіжного Комітету – UNBA NextGen – це чудова можливість отримати практичні знання з побудови правової позиції, підготовлення документів і виступу на судових засіданнях. Команда Комітету докладе всіх зусиль, щоб турнір відбувся максимально продуктивно для учасників»,  – наголосив Сергій Барбашин.

Координатор турніру Тетяна Рабко розповіла про основні правила проведення турніру, представила тренерів і членів журі. Вона звернула увагу учасників, що під час підготовлення до турніру вони самостійно визначать розподіл ролей у команді (наприклад, хто основний представник, свідок, експерт тощо). Зі свого боку тренери будуть надавати поради та підтримувати учасників під час підготовки до заходу.

«Набуті учасниками навички під час підготовки до заходу і безпосередня участь у імпровізованих судових дебатах надасть безцінний досвід кожному із учасників та можливість розвинути свої навички в цьому напрямку», – висловила сподівання Тетяна Рабко.

На сьогодні для участі у турнірі зареєструвались майже 30 учасників з України, а також з Польщі.

«Я рада, що велика кількість учасників виявили бажання взяти участь у даному турнірі. Чудово, що молодь прагне до розвитку і вдосконалення своїх знань, мотивована прокачувати Skills, в чому постійно сприяє Національна асоціація адвокатів України та Молодіжний Комітет UNBA Next Gen», – підсумувала Юлія Сергет.