Національна асоціація адвокатів України спростувала інформацію щодо підвищення кваліфікації для адвокатів Києва

Останнім часом в Інтернеті шириться інформація про проведення та скасування семінарів для адвокатів м. Києва від імені нібито Ради адвокатів м. Києва та відповідної сторінки у Фейсбук. В зв’язку з цим повідомляємо, що заходи з підвищення кваліфікації для адвокатів м. Києва з початку травня відбуваються безкоштовно, розклад заходів публікується на сайті НААУ.

Про це повідомляє прес-служба Національної асоціації адвокатів України.

З ініціативи НААУ, Організаційного комітету з проведення конференції адвокатів м. Києва та за умов, коли відсутня повноважна Рада адвокатів м. Києва, семінари проходять в режимі онлайн на ресурсах Вищої школи адвокатури. На сайті ВША можна зареєструватися для участі за звичною процедурою.

Розклад подальших заходів для адвокатів м. Києва буде оприлюднений на сайті НААУ ближчим часом. В умовах воєнного стану заходи і надалі відбуватимуться онлайн і будуть безкоштовними для адвокатів.

Звертаємо увагу, що повідомлення про проведення професійного навчання для адвокатів столиці публікуються виключно на сайтах НААУ та ВША.

Будь-яка інша інформація про проведення чи скасування семінарів для адвокатів столиці, якщо вона не містить посилання на офіційні ресурси НААУ та ВША, є такою, що не відноситься до підвищення кваліфікації адвокатів. Участь у заходах, які не включені до розкладу на офіційних ресурсах НААУ та ВША, не є підвищенням кваліфікації адвокатів відповідно до встановленого Порядку. Зарахування балів за участь у таких заходах не відбуватиметься.

Закликаємо бути уважними та перевіряти наявність акредитації лекторів та заходів для адвокатів столиці.

Нагадаємо, у травні-червні відбулися 20 вебінарів з питань злочинів воєнного часу; захисту прав адвокатів та гарантій адвокатської діяльності; банкрутства фізичних осіб; стягнення аліментів з іноземця, пені по несплачених аліментах; конфлікту інтересів у адвокатській діяльності тощо. Тобто, тематика заходів охоплює різні галузі права, а також особливості профільного законодавства про адвокатуру та адвокатської етики, курси з якої є обов’язковими.

Окрім того, на час воєнного стану призупинені окремі положення Порядку підвищення кваліфікації, зокрема, вимога про обов’язкове підвищення кваліфікації на рівні 10 годин.