Національна асоціація адвокатів України та Юридичний інститут Київського національного економічного університету імені В. Гетьмана підписали Меморандум про співпрацю

1 грудня 2022 року Національна асоціація адвокатів України та Навчально-науковий інститут «Юридичний інститут Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана» уклали Меморандум про співробітництво.

Про це повідомляє НААУ.

Сторони домовилися про обмін інформацією і досвідом, здійснення наукової та практичної діяльності задля забезпечення принципу верховенства права, захисту прав і свобод людини, розвитку юридичної науки в Україні. 

Документ передбачає створення єдиного інформаційного простору, розроблення спільних наукових ресурсів і рекомендацій щодо проєктів законів та інших нормативно-правових актів, навчальних програм.

Планується проведення консультацій у галузі публічно-правових відносин, адміністративного права, податкового та митного права, захисту прав учасників адміністративних правовідносин, проведення спільних наукових i практичних конференцій та інших заходів.